- Sobota
11. 5. - Neděle
12. 5. - Pondělí
13. 5. - Úterý
14. 5. - Středa
15. 5. - Čtvrtek
16. 5. - Pátek
17. 5. - Sobota
18. 5. - Neděle
19. 5. - Pondělí
20. 5. - Úterý
21. 5. - Středa
22. 5. - Čtvrtek
23. 5. - Pátek
24. 5.
Úterý 2.4.
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
- 05:30
- 06:00
- 06:30
- 07:00
- 07:30
- 08:00
- 08:30
- 09:00
- 09:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
Branky, body, vteřiny
01:20Volejbalový magazín
01:35Volejbal: ČEZ Extraliga - play off
01:55Branky, body, vteřiny
04:15Studio Time Out
04:30Sokolský zpravodaj
05:30Branky, body, vteřiny
05:40Basketbal: Monbus Obradoiro - FC Barcelona
06:00Touchdown
07:50Panorama
08:00BBV po 25 letech
08:35Cyklotoulky
08:45Curling: Česko - Jižní Korea
09:00Panorama
12:05Sportovní zprávy
12:25Studio Time Out
12:55Volejbal: VK Trox Příbram - VK Lvi Praha
14:00Archiv D: Nosí si vyznamenání na prsou
16:40Fotbal: Magazín EURO 2024
17:10Fotbal: FK Jablonec - FC Viktoria Plzeň
17:40Fotbal: TCL V Repre
21:05Hokej: Buly - debata expertů
22:10Fotbal: Magazín EURO 2024
22:45Fotbal: FK Jablonec - FC Viktoria Plzeň
23:15Branky, body, vteřiny
01:00Hokej: Buly - debata expertů
01:15Fotbal: TCL V Repre
01:45Branky, body, vteřiny
02:50Basketbal: Monbus Obradoiro - FC Barcelona
03:00Volejbalový magazín
04:55NHL: Tampa Bay Lightning - Detroit Red Wings
01:05Fotbal: Racing Strasbourg - Stade Rennes
03:45Sportovní noviny
07:00Florbal: Täby FC IBK - Endre IF
07:05Jiří Procházka - návrat ke kořenům
08:45NHL: Tampa Bay Lightning - Detroit Red Wings
09:15Ranní sportovní noviny
11:00NHL: Toronto Maple Leafs - Florida Panthers
11:05Polední sportovní noviny
13:00Ragby: Harlequins - Bath Rugby
13:05Góóól (25)
14:451:1 Sport Show (61)
15:30NHL - akce měsíce
16:00NHL Den hokeje v Česku 2024
16:15NHL: Tampa Bay Lightning - Detroit Red Wings
16:25NHL News
18:10Ragby: Northampton Saints - Saracens
18:25Velkolepá sezóna - Montpellier 2011/12
20:10Fotbal: 1. FC Saarbrücken - 1. FC Kaiserslautern
20:40Sportovní noviny
23:00NHL News
23:05NHL: Toronto Maple Leafs - Florida Panthers
23:20SSL Gold Cup
01:00Mediterranean Epic
01:30NHL: Nashville Predators - Boston Bruins
02:05Házená: Handball Sport Verein Hamburg - MT Melsungen
04:45Mediterranean Epic
00:35NHL: Toronto Maple Leafs - Florida Panthers
01:05Cayacing Ardeche & Trail Running Lyon
03:451:1 Sport Show (61)
04:10Házená: ThSV Eisenach - SC Magdeburg
04:45Fotbal: AC Ajaccio - AJ Auxerre
07:00Ligue 1 Highlights (27)
08:45Góóól (25)
09:45Házená: Handball Sport Verein Hamburg - MT Melsungen
10:30Florbal: Pixbo Wallenstam IBK - Linköping IBK
12:00Cayacing Ardeche & Trail Running Lyon
13:45NHL: Toronto Maple Leafs - Florida Panthers
14:15České taekwondo ITF (1)
16:00Florbal: Täby FC IBK - Endre IF
16:15Magazín Muaythai (1)
18:15Florbal: FBC Kalmarsund - Växjö IBK
18:55NHL: Tampa Bay Lightning - Detroit Red Wings
21:00Fotbal: Racing Strasbourg - Stade Rennes
22:45Spade poker show 2024 (3)
00:301:1 Sport Show (61)
01:00NBA: Philadelphia 76ers - Oklahoma City Thunder
01:35NHL: Vegas Golden Knights - Vancouver Canucks
04:05Fotbal: Cagliari Calcio - Hellas Verona
01:00Fotbal: Villarreal CF - Atlético Madrid
07:00Fotbal: Girona FC - Real Betis
08:45LaLiga Best 11 (7)
10:45Fotbal: SS Lazio - Juventus FC
11:15Fotbal: ACF Fiorentina - AC Milán
13:00Fotbal: Deportivo Alavés - Real Sociedad
15:00LaLiga World (34)
17:00Fotbal: Real Madrid - Athletic Bilbao
17:30LaLiga ZAP (7)
19:30LaLiga FANS (7)
19:45Magazín Ligy mistrů UEFA (23)
20:15Fotbal: Olympique Lyon - Valenciennes FC
20:40Bundesliga special (17)
23:00Bundesliga Highlights (27)
23:30Fotbal: Eintracht Frankfurt - Union Berlín
00:30Fotbal: US Sassuolo - Udinese Calcio
01:15Fotbal: US Lecce - AS Řím
07:00Fotbal: Inter Milán - Empoli FC
08:45Magazín Ligy mistrů UEFA (23)
10:45Bundesliga Highlights (27)
11:15Fotbal: 1. FC Kaiserslautern - Fortuna Düsseldorf
12:15Fotbal: SSC Neapol - Atalanta Bergamo
14:15Fotbal: Cagliari Calcio - Hellas Verona
16:00Fotbal: FC Augsburg - 1. FC Köln
18:00Fotbal: VfL Bochum - SV Darmstadt
20:00Bundesliga special (17)
21:45Fotbal: US Sassuolo - Udinese Calcio
22:15LaLiga World (34)
00:15LaLiga Best 11 (7)
00:45Fotbal: FC Barcelona - UD Las Palmas
01:15Fotbal: Burgos CF - Espanyol Barcelona
09:00Fotbal: Olympique Marseille - Paris Saint - Germain
10:45Fotbal: Olympique Lyon - Stade Reims
12:45Bundesliga - konferenční přenos
14:30Fotbal: SV Werder Bremen - VfL Wolfsburg
16:30Fotbal: Le Havre AC - Montpellier HSC
18:30Fotbal: VfB Stuttgart - 1. FC Heidenheim
20:30Rentor Rally magazín 2024 (3)
22:30Házená: SG Flensburg - Handewitt - TSV Hannover-Burgdorf
23:00Snooker tour championship 2024
09:00Házená: ThSV Eisenach - SC Magdeburg
11:30UFC Main Event: Adesanya vs. Strickland
13:00Snooker tour championship 2024
14:00UFC Fight Night: Blanchfield vs. Fiorot
18:00Snooker tour championship 2024
20:00FL: 1. FC Slovácko - SK Slavia Praha
01:00Sportovní infoservis
03:00ELH: HC Dynamo Pardubice - HC Verva Litvínov
09:00LET: Women’s NSW Open - 2. den
11:30ONE Friday Fights (12)
14:30Extralife #1. Frodl s Jiskrou: Dva kusy v síti
17:30ELH: HC Sparta Praha - HC Oceláři Třinec
17:45Puma eFootball - 3. kolo
21:30FL: SK Dynamo České Budějovice - AC Sparta Praha
23:30Sportovní infoservis
01:30Sportovní infoservis
01:30FL: FC Baník Ostrava - FK Teplice
09:00FL: FC Hradec Králové - MFK Karviná - Streaming
12:00FL: FC Viktoria Plzeň - FC Slovan Liberec
14:00Tiki - Taka - 237
16:30FL: 1. FC Slovácko - SK Slavia Praha
18:00Evropský fotbal (27)
21:00PP: Vitória SC Guimar?es - FC Porto
21:40FL: FK Mladá Boleslav - FC Zlín - Streaming
00:00Sportovní infoservis
02:00Championship
07:00SPFL - Highlights
08:55Championship
09:10Championship
11:05SPFL - Highlights
13:00LaLiga
13:15Ženská Super League
15:10SPFL - Highlights
17:05Ze světa Bundesligy
17:20Ze světa Bundesligy
17:35Ze světa Bundesligy
17:50Ze světa Serie A
18:05Championship
18:30EFL Highlights
20:25League One
20:55SPFL - Highlights
23:00EFL Highlights
23:15Ze světa Serie A
23:45Magazín Champions League (23)
00:00Týden v motorsportu (13)
00:30Sportovní infoservis
01:00ATP Masters 1000: Miami Open - finále dvouhry
09:00ATP Masters 1000: Miami Open - finále čtyřhry
11:00EL: Real Madrid - Crvena Zvezda Bělehrad
13:00Magazín Champions League (23)
15:00Oktagon - Výzva V. (8)
15:30Týden v motorsportu (13)
16:30EL: Bayern Mnichov - FC Barcelona
17:00EL: Maccabi Tel Aviv - Valencia Basket
19:00LM: FC Barcelona - SSC Neapol
21:00Sportovní infoservis
00:00Snooker
01:30Cyklistika
03:00Snooker
04:30Curling
06:00Cyklistika
07:30Cyklistika
08:30Judo
10:00Snooker
11:00Cyklistika
13:00Cyklistika
14:00Cyklistika
15:30Cyklistika
17:45Cyklistika
18:30Cyklistika
19:00Formule
20:00Snooker
21:00Cyklistika
22:00Curling
23:30Formule
00:30Snooker
01:30Cyklistika
03:00Snooker
04:30Curling
00:30Cyklistika
02:00Snooker
03:00Cyklistika
04:30Cyklistika
05:30Snooker
06:30Curling
08:30Cyklistika
10:30Cyklistika
12:00Snooker
13:00Curling
15:00Olympijské hry
17:00Olympijské hry
18:00Tenis
18:15Cyklistika
20:00Cyklistika
20:30Olympijské hry
21:30Olympijské hry
22:30Olympijské hry
23:30Olympijské hry
00:30Cyklistika
01:30Snooker
03:00Cyklistika
04:30Lední hokej: Národní liga
01:00Box: Alig King of the World
03:30Box: Ali - Miteff 1961
05:00Fotbal, Saudi Pro League, sestřih, 25. kolo
05:30Televizní nákupy
06:00Lední hokej: SHL
07:30Televizní nákupy
10:00Box: Ali - Miteff 1961
11:00Box: TOP 25 KO 3/1
11:30Box: TOP 25 KO 3/2
13:00Tenis
14:30Tenis, WTA 250, sestřih, Austin
17:15Fotbal, Saudi Pro League, magazín
17:45Superenduro, sestřih Velké ceny Maďarska
18:15Házená
18:45Házena, Dare to Rise - Landin, Sagosen
20:30Zlaté okamžiky
20:45Fotbal: Juventus - Lazio
21:00Fotbal: Galatasaray - Hatayaspor
23:00Lední hokej: SHL
01:00Házená
03:30Superenduro, sestřih Velké ceny Maďarska
00:00Box: Alig King of the World
00:30Fotbal, Saudi Pro League, sestřih, 25. kolo
02:00Fotbal: Al Ahli - Al Ittihad
02:30Házena, Dare to Rise - Landin, Sagosen
04:45Poker
05:00Házená: GOG - Kielce
06:00Televizní nákupy
07:45Házená: HC Záhřeb - Montpellier
08:45Televizní nákupy
10:30Házená: Dinamo Bukurešť - Silkeborg
11:30Fotbal: Al Shabab - Al Hilal
13:15Fotbal: Al Nassr - Al Tai
15:30Box: Rocky Marciano - Joe Walcott, 1952
17:45Házena, Dare to Rise - Landin, Sagosen
18:45Lední hokej: SHL
19:00Fotbal: Abha - Al Nassr
21:30Fotbal, Saudi Pro League, sestřih, 25. kolo
23:45Tenis
00:15Házena, Dare to Rise - Landin, Sagosen
03:00Box: Robeisy Ramírez - Rafael Espinoza
03:15Topspeed
00:00Nočné vysielanie
01:00Topspeed
06:30Športové sekundy
07:00Výběrová auta
07:10Motoring
07:35Autožurnál
08:00Motoring
09:30IWF World Cup 2024 - muži 61 kg
11:00MM Automotive
13:30IWF World Cup 2024 - ženy 55 kg
14:00Motoring
16:00Autožurnál
16:30Topspeed
17:15Profíci na konské sily - Cool letné autá
18:00Výběrová auta
18:45Motoring
19:30Excelsior - PSV Eindhoven
20:00Švihák testuje
22:00Topspeed
22:15DominicCars
22:45MM Automotive
23:15Výběrová auta
23:30Topspeed
00:00Nočné vysielanie
01:00Nočné vysielanie
00:00MM Automotive
08:00Výberové autá
08:30DominicCars
09:00Naša Garáž
09:30Profíci na konské sily - Auto na červenú naftu
10:00Záchrancovia klasických aut
10:45Vytuningované jazdy Fínsko
11:30Švihák testuje
12:00Estoril Praia - FC Porto
12:15Nesmrteľní - Zidane
14:15MM Automotive
14:45Výberové autá
15:15Autožurnál
15:45NEC - PSV Eindhoven
16:30DominicCars
18:30Topspeed
19:00Autožurnál
20:00Motoring
21:00Topspeed
22:00Autožurnál
22:30EFC 93
23:00Nočné vysielanie
00:00Action Sports World III (22)
00:00Extreme Fighting Championship (36)
01:00X-traordinary (5)
02:00X-traordinary (6)
02:30Blue World VI (11)
03:00Blue World VI (12)
03:30Liquid Edge (101)
04:00Facing Waves III (8)
05:00Facing Waves III (9)
05:30Liquid Edge (110)
06:00Fighting Fit II (2)
07:00Fantasy Factory III (1)
08:00Fantasy Factory III (2)
08:30X-traordinary (7)
09:00X-traordinary (8)
09:30Nitro Circus Live (1)
10:00Nitro Circus Live (2)
10:30Beyond The Beaten Path (11)
11:00Action Sports World III (1)
12:00Strongman Champions League (1)
13:00Strongman Champions League (2)
14:00Strongman Champions League (3)
15:00Strongman Champions League (4)
16:00Strongman Champions League (5)
17:00Fantasy Factory VI (9)
18:00X-traordinary (7)
19:00X-traordinary (8)
19:30Extreme Fighting Championship (37)
20:00Facing Waves II (4)
21:00Facing Waves II (5)
21:30Best of Nitro World Games (1)
22:00Now Boarding (5)
23:00Now Boarding (6)
23:30Action Sports World III (23)
00:00Extreme Fighting Championship (37)
01:00X-traordinary (7)
02:00X-traordinary (8)
02:30Strongman Champions League (1)
03:00Liquid Edge (102)
04:00Noční program
00:00Ford Championship presented by KCC
09:00Hero Indian Open
12:00Ford Championship presented by KCC
17:00The Golf Fix
20:00Hero Indian Open
20:30Noční program
00:00Test automobilu: Nissan Qashqai e-Power (46)
00:00Blochovy rozbory (47)
00:05Testovací tým: Dacia Sandero vs. Renault Clio (48)
00:50Test automobilu: Toyota Corolla Cross Hybrid (49)
01:10Přednost v jízdě: Mercedes-Benz EQV (50)
01:15Sedm nejrychlejších (51)
01:30Garáž 21 (52)
01:45Zprávy (53)
02:10Poklady v garáži (54)
02:15Milníky automobilismu (55)
02:45Zpětný chod: Opel Diplomat B V8 (56)
03:15Přednost v jízdě: Range Rover Sport PHEV (57)
03:30Rychlé kolo: BMW M2/G87 (58)
03:45Menzelova setkání: Hans Heyer (59)
04:15MS v rallycrossu s Mattiasem Ekströmem (60)
04:45World Speed Trials - Nejvyšší rychlosti na solném jezeře Lake Gairdner (1)
05:15Ománem v pouštním korábu (2)
06:15Rychlé kolo: Alzen Mercedes-AMG GT R (3)
06:45Rychlé kolo: Ford Mustang Mach1 (4)
07:15Rychlé kolo: Toyota GR86 (5)
07:45Zprávy (6)
08:10Moove - mobilita zítřka (7)
08:15Přednost v jízdě: Opel Astra GSE (8)
08:45Test automobilu: Nissan Qashqai e-Power (9)
09:00Blochovy rozbory (10)
09:05Testovací tým: Dacia Sandero vs. Renault Clio (11)
09:50Test automobilu: Toyota Corolla Cross Hybrid (12)
10:10Přednost v jízdě: Mercedes-Benz EQV (13)
10:15Zprávy (14)
10:30Sedm nejrychlejších (15)
10:35Garáž 21 (16)
10:50Poklady v garáži (17)
11:15Milníky automobilismu (18)
11:45Zpětný chod: Opel Diplomat B V8 (19)
12:15Přednost v jízdě: Range Rover Sport PHEV (20)
12:30Rychlé kolo: BMW M2/G87 (21)
12:45Menzelova setkání: Hans Heyer (22)
13:15MS v rallycrossu s Mattiasem Ekströmem (23)
13:45Blochovy rozbory (24)
14:15Přednost v jízdě: Suzuki S-Cross (25)
14:40Testovací tým: Opel Corsa vs. Renault Clio (26)
14:50Milujeme auta (27)
15:15World Speed Trials - Nejvyšší rychlosti na solném jezeře Lake Gairdner (28)
15:45Ománem v pouštním korábu (29)
16:45Rychlé kolo: Alzen Mercedes-AMG GT R (30)
17:15Rychlé kolo: Ford Mustang Mach1 (31)
17:40Rychlé kolo: Toyota GR86 (32)
18:10Moove - mobilita zítřka (33)
18:35Přednost v jízdě: Opel Astra GSE (34)
19:05Test automobilu: Nissan Qashqai e-Power (35)
19:20Blochovy rozbory (36)
19:25Zprávy (37)
20:10Testovací tým: Ford Puma 1.0 EcoBoost Hybrid vs. VW Taigo 1.0 TSI (38)
20:15Test automobilu: Mercedes-AMG C43 T-Modell (39)
20:40Přednost v jízdě: Ora Funky Cat (40)
20:45Sedm nejrychlejších (41)
21:00Garáž 21 (42)
21:15Poklady v garáži (43)
21:45Milníky automobilismu (44)
22:15Zpětný chod: Opel Diplomat B V8 (45)
22:45Přednost v jízdě: Range Rover Sport PHEV (46)
23:00Rychlé kolo: BMW M2/G87 (47)
23:15Menzelova setkání: Hans Heyer (48)
23:45MS v rallycrossu s Mattiasem Ekströmem (49)
00:15Blochovy rozbory (50)
00:45Přednost v jízdě: Suzuki S-Cross (51)
01:10Testovací tým: Opel Corsa vs. Renault Clio (52)
01:20Milujeme auta (53)
01:45World Speed Trials - Nejvyšší rychlosti na solném jezeře Lake Gairdner (54)
02:15Ománem v pouštním korábu (55)
03:15Zprávy (56)
03:45Rychlé kolo: Alzen Mercedes-AMG GT R (57)
03:50Rychlé kolo: Ford Mustang Mach1 (58)
04:15Rychlé kolo: Toyota GR86 (59)
04:45Fighting Rookies 2014
00:35We Love MMA 51, 14.12.2019
01:20Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
05:00Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
05:10Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
05:20Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
05:30Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
05:40Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
05:50Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
06:00LNK Boxing Night 6, Arena Riga, 17.03.2018
06:15Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
08:50Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
09:00Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
09:10Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
09:20Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
09:30Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
09:40Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
09:50Punch Down 3, Warsaw, Poland 20.03.2021
10:05Punch Down 1, Poznań, Poland, 14.12.2019
11:05KPW Arena 23, 12.12.2023
11:55NEW Extreme IV
13:35WGP Kickboxing Brazil, Ep. 20
14:25King Of Kings Grand Prix 04.06.2022
17:30World Grand Prix Fight TNA, 1/2th finals, TATNEFT CUP, Tatneft Arena, Kazan, Russia, 04.10.2019
19:45Hard Knocks Fighting, Ep. 25
22:00Bare Knuckle Boxing - BKB - 32, London, UK 21.05.2023
22:45Hip Show S5 EP11
02:40Hip Show S5 EP10
03:00Hip Show S5 EP9
03:25ECE 4 Enfusion Xtreme Standup, Alkmaar, Netherlands, 09.10.2020
03:45Boks
01:20Boks
03:05Zakończenie dnia
05:15Sportowy Wieczór
05:30Piłka nożna
06:15Piłka nożna
07:20Żużel
08:30Lekkoatletyka
10:30Piłka nożna
11:30Droga do EURO
13:35Piłka nożna
14:10Piłka nożna
15:50Hokej na lodzie
18:05Hokej na lodzie
18:25GOL
21:10GOL
22:05Sportowy Wieczór
23:00Boks
23:45Boks
00:50Boks
03:05Gól!
00:15Erotický film: Janice - naivní vášeň
01:00Sport ve videoklipech (10)
03:00Sport ve videoklipech (7)
03:30Sport ve videoklipech (6)
04:00Sport ve videoklipech (2)
04:30Sport ve videoklipech (4)
05:00Sport ve videoklipech (14)
05:30Teleshopping
06:00Odpovědi s Baylessem Conleyem
07:00ARCHE
07:30Teleshopping
08:00Teleshopping
09:00Teleshopping
10:00Teleshopping
10:30Teleshopping
11:00Teleshopping
11:30Teleshopping
12:00Teleshopping
13:00Teleshopping
14:00Teleshopping
14:30Normal
15:30Lovci skladovacích jednotek (67)
16:00Hledači pokladů (100)
16:30Mistři zastavárny (326)
17:30Mistři zastavárny (327)
18:00Mistři zastavárny (328)
18:30Lovci skladovacích jednotek (68)
19:00Sportovní zprávy
19:30Hledači pokladů (97)
20:15Hledači pokladů (98)
21:15Hledači pokladů (99)
22:15Hledači pokladů (101)
23:10Hledači pokladů (100)
00:05Sport ve videoklipech (3)
01:00Sport ve videoklipech (3)
01:30Sport ve videoklipech (2)
02:00Sport ve videoklipech (10)
02:30Sport ve videoklipech (6)
02:45Sport ve videoklipech (1)
03:00Sport ve videoklipech (8)
03:30Sport ve videoklipech (7)
04:00Sport ve videoklipech (3)
04:30